چطور تبلیغ موفقی بسازیم؟

ساخت تبلیغی که بتونه یک کسب و کار رو به موفقیت برسونه کار سختیه! تبلیغ موفق یعنی تبلیغی که منجر به همه گیر شدن آن شود که اصطلاحا به آن وایرال می گویند.

وایرال مارکتینگ

وایرال مارکتینگ همون بازاریابی ویروسیه. به شکل ساده اگر بخوایم در خصوص وایرال مارکتینگ توضیحی بدیم؛ وایرال به تبلیغی گفته میشه که پس از دیده شدن توسط بیننده، برای دیگران ارسال میشه. به این تبلیغات، تبلیغات شانه به شانه یا دهان به دهان هم گفته میشه.

در ساختن مارکتینگ پلن همیشه یک قانون وجود دارد. اگر راهکاری برای تبلیغات ویروسی دارید فقط روی آن زوم کنید و دیگر روشهای تبلیغاتی رو یا کنار بذارید و یا روی بیشتر وایرال شدن آن تبلیغ تلاش کنید. این روزها؛ تبلیغ موفق تبلیغی است که ذهنیت ایجاد کند. ذهنیتی قابل اعتماد، با ارزش خرید بالا و ماندگار. اما چطور میتونیم چنین تبلیغاتی بسازیم؟

در ادامه

با توجه به افزایش تبلیغات در هر حوزه کاری، این روزها کاربران تبلیغات زیادی رو می بینند. اگر شما قصد داشته باشید فقط جلوی چشم مخاطبان حضور داشته باشید فقط می توانید تبلیغات کنید! اما اگر هدف شما بهتر دیده شدن است باید متفاوت تبلیغ کنید. برای ساخت چنین تبلیغاتی دیگر نمی توانیم کسب و کارها را محدود به یک رسانه کنیم. باید از چندین رسانه برای تبلیغ کردن بهره ببریم.

منظور از رسانه ی تبلیغاتی مکان هایی است که قابلیت تبلیغات را به شما میده، مثل تلویزیون، رادیو، اینترنت، اینستگرام، تلگرام، سایت و ... . با توجه به این صحبت ها دریافتیم که برای اینکه بتوانیم تبلیغی موفق بسازیم باید با فکر و ایده ی مناسب، با برنامه ریزی درست در رسانه های مختلف اقدام به تبلیغات کنیم.